Nasza Fotobudka360 to pierwsza i jedyna w Twojej okolicy tak efektowna Fotobudka360 PREMIUM. Ze szkła hartowanego o średnicy aż 100cm z oświetleniem LED i na czerwonym dywanie!

Zamień Swoją Imprezę Okolicznościową w Niesamowite i Wyjątkowe Wydarzenie dzięki Nowości Roku 2022 – Fotobudce360!

Aby odebrać ofertę z obniżoną ceną najmu najlepszej, najbogatszej wersji Fotobudki360 w okolicy zostaw do siebie dane kontaktowe niżej na tej stronie.

Oto co Twoi goście dostaną na telefon natychmiast po skorzystaniu z Fotobudka360:

Czym jest Fotobudka360, dlaczego jest ona tak wyjątkowa i zrobi wrażenie na Twoich Gościach?

Nasza Fotobudka360 to absolutny hit i nowość 2022 w Polsce ale i na świecie. Dlaczego robi taką furorę i jest niesamowitą atrakcją każdej imprezy?

Fotobudka360 może rejestrować filmy, GIF-y i bumerangi z każdej możliwej pozycji, w wyniku której Twoi goście będą nagrywać filmy tak rzadkie i niezwykłeGoście mogą wskoczyć na  platformę jako jedna osoba lub w grupie przyjaciółRamię kamery nagrywa w zwolnionym tempie, w szybkim tempie, robi bumerang co składa się na finalny świetny filmRamię okrąża o 360 stopni każdego uczestnika na platformie pod każdym kątem, ujmując całośćFilm otrzymujesz po kilku minutach na telefon od razu po zejściu z platformyPo zakończeniu korzystania z Fotobudka360 wideo jest gotowe do udostępnienia na telefonie, którym możesz natychmiast podzielić się w mediach społecznościowychWszystkie filmy waszych gości, którzy weszli na platformę są dostępne przez 14 dni na serwerze do którego jest wygenerowany linkNasza Fotobudka360 Poznań jest wersją PREMIUM 100cm wykonana ze szkła hartowanego z oświetleniem LED. To wszystko sprawia, że na czerwonym dywanie prezentuje się jako wyjątkowa atrakcja na weselu

Wypełnij formularz, aby sprawdzić dostępność naszej Fotobudki360 w Terminie Twojej imprezy oraz aby otrzymać jej promocyjną ofertę. Oddzwonimy w ciągu 24h.

ODBIERZ WYJĄTKOWĄ OFERTĘ

Sprawdź jak wygląda Fotobudka360 z zewnątrz!

Na jakie imprezy sprawdzi się Fotobudka360?

Wesela

Urodziny

Imprezy Firmowe

Przyjęcia okolicznościowe

18stki

Studniówki

Każda inna zorganizowana zabawa

Wypełnij formularz, aby
sprawdzić dostępność naszej Fotobudki360 w Terminie Twojej imprezy oraz
aby otrzymać jej promocyjną ofertę. Oddzwonimy w ciągu 24h.

ODBIERZ WYJĄTKOWĄ OFERTĘ